1st Annual High Street Hustle 5k
Age Group Results
June 14, 2024
Elite Race Company LLC Elite Race Company www.eliteracecompany.com
Female 6 to 10
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Kinlee Harvey 8 53:23.9 943
Female 11 to 14
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Quiana Quillen 13 Antlers OK 39:42.2 930
2 Jasmine Burch 11 Antlers OK 1:00:13.3 907
3 Natalea Frenzel 11 Antlers OK 1:00:28.6 913
Female 15 to 19
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Dakota Logan 18 33:49.8 949
2 Mariah Tollett 19 45:36.2 951
3 Madison Roe 18 48:37.3 938
Female 20 to 24
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Eileyna Rosa 23 Antlers OK 42:05.1 931
Female 25 to 29
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Neely Noel 25 Ft. Towson OK 33:08.5 929
2 Michele Flinn 28 Fittstown OK 55:31.0 912
3 Macy Toon 28 Smithville OK 55:32.8 936
4 Jazzelle Soto 28 Antlers OK 58:32.0 934
Female 35 to 39
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Cathy Brittingham 35 Antlers OK 38:57.4 905
2 Rebecca Ward 35 Antlers OK 39:51.9 937
3 Jessica Morgan 35 Antlers OK 49:19.6 926
4 Derika Brown-Smith 35 Antlers OK 53:25.0 906
Female 40 to 44
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Heydee Sterling 42 49:10.0 948
Female 45 to 49
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Sandra Rosa 48 Antlers OK 55:53.5 932
2 Amber Duncan 49 Antlers OK 56:33.0 910
3 Jennifer Kephart 48 Antlers OK 1:00:58.4 920
4 Audrey Carter 48 Antlers OK 1:08:25.7 908
Female 50 to 54
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Julie Hallows 52 Atoka OK 38:32.7 916
Female 55 to 59
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Stephanie Miler 57 Antlers OK 34:53.1 924
2 Amy Gardner 55 Antlers OK 35:43.1 914
3 Marla Marcum 56 Antlers OK 36:28.8 922
4 Gina Hammock 59 Soper OK 52:47.5 917
5 Jennifer Ellis 58 Antlers OK 1:00:59.6 911
6 Traci Morse 56 Antlers OK 1:01:00.5 928
Female 65 to 69
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Linda Tims 66 Finley OK 44:13.5 935
2 Becky Edwards 67 46:45.4 947
Male 6 to 10
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Sawyer James 8 Wilburton OK 37:43.2 945
2 Finley Alard 10 Antlers OK 40:30.7 902
3 Jakoby Hopson 9 51:14.3 941
Male 11 to 14
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Cutter Langley 12 Antlers OK 37:41.4 921
2 Bryler Drinnon 13 Antlers OK 1:00:17.5 909
Male 15 to 19
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Bradley Sam 15 Ringold OK 22:53.3 953
2 Watson Kode 17 41:38.2 954
Male 30 to 34
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Jared James 31 Wilburton 30:21.3 946
2 Adam Gilstrap 34 32:28.5 952
Male 35 to 39
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Daniel Baker 36 Antlers OK 32:41.8 939
Male 40 to 44
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Casey Alard 40 Antlers OK 26:30.3 901
2 Rick Steele 41 35:01.0 940
3 Jeff Lucas 44 44:38.9 950
Male 50 to 54
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Matt Moore 53 Honolulu HI 42:06.3 925
Male 55 to 59
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Randy Hammons 59 Rattan OK 51:38.8 918
2 Delvin Pool 58 1:08:26.9 942
3 Bradley Gernand 59 Antlers OK 1:08:29.0 915
4 Brant Morse 57 Antlers OK 1:08:30.5 927
Male 60 to 64
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Fred James 63 Wilburton OK 22:27.5 944
2 Mark Jobe 64 Antlers OK 1:08:28.0 919
Male 65 to 69
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Steve McCary 66 Ringold OK 35:09.6 923
Male 75 and Over
Place Name Age City/State Finish Time Bib Number
1 Terry Scott 77 Ada OK 38:43.5 933