Girls
Place No. Name S Class School Time Pace
===== ===== ======================== = =============== ============================== ===== =====
1 458 Layla Nivens F 8U Unatt - Body In Training 8:19 6:43
2 274 Riley Teurman F 8U Body In Training 8:23 6:46
3 416 Nora McGaughey F 8U Unatt 8:33 6:54
4 747 Tinley Woodruff F 8U Unattached - Member 9:06 7:20
5 667 Emma Pitney F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 9:13 7:26
6 652 Sofia Grisel F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 9:17 7:30
7 653 Wynn Harris F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 9:18 7:30
8 447 Kinley Cunningham F 8U Unatt - Body In Training 9:18 7:30
9 744 Kinley Puckett F 8U Unattached - Member 9:36 7:45
10 675 Elsie Wares F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 9:37 7:45
11 409 Lydia Hawkins F 8U Unatt 9:51 7:57
12 668 Layan Pitney F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:01 8:05
13 253 Mabel Caughell F 8U Body In Training 10:07 8:10
14 311 Renata Lopez F 8U Columbus Running 10:08 8:10
15 380 Anna Jablonski F 8U South Central Indiana Running 10:10 8:12
16 450 June Evans F 8U Unatt - Body In Training 10:11 8:13
17 651 Katherine Greer F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:16 8:17
18 643 Lorelai Cook F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:18 8:18
19 400 Chloe Bowling F 8U Unatt 10:30 8:28
20 737 Olivia Hopf F 8U Unattached - Member 10:33 8:31
21 669 Keeler Roemke F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:35 8:33
22 641 Myka Clevenger F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:43 8:38
23 408 Ayla Hawkins F 8U Unatt 10:50 8:44
24 599 Madelyn Shui F 8U Unatt - Fishers Fire 11:01 8:53
25 677 Maggie Wright F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 11:07 8:58
26 435 Emelyn Baker F 8U Unatt - Body In Training 11:13 9:03
27 437 Cheryl Beckett F 8U Unatt - Body In Training 11:17 9:06
28 462 Celia Springer F 8U Unatt - Body In Training 11:28 9:15
29 331 Adeline Thear F 8U Fishers Fire 11:32 9:18
30 407 Megan Gater F 8U Unatt 11:32 9:18
31 460 Hannah Robertson F 8U Unatt - Body In Training 11:32 9:18
32 405 Anne Doria F 8U Unatt 11:35 9:20
33 370 Elise Owen F 8U Northside Saints 11:38 9:23
34 254 Caitlin Clark F 8U Body In Training 11:43 9:27
35 415 Caroline Maurer F 8U Unatt 11:43 9:27
36 795 Jiollian Huff F 8U Unattached 11:48 9:31
37 663 Gabriella McKinney F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 11:52 9:35
38 654 Audrey Hendry F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 12:00 9:41
39 352 Karisa Powell F 8U Greenfield Track Club 12:07 9:46
40 444 Jameson Charboneau F 8U Unatt - Body In Training 12:11 9:50
41 656 Ava Hines F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 12:12 9:51
42 800 Scout Fisher F 8U Unattached 12:13 9:51
43 790 Joey Hetrick F 8U Unattached 12:35 10:09
44 440 Alba Brown F 8U Unatt - Body In Training 13:33 10:56
45 646 Hannah Delamater F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 13:48 11:08
46 420 Elin Wade F 8U Unatt 14:08 11:24
47 353 Liberty Smith F 8U Greenfield Track Club 14:19 11:33
48 410 Madisyn Hieatt F 8U Unatt 14:42 11:51
49 670 Abryanna Seigel F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 14:47 11:56
50 441 Evalie Buriff F 8U Unatt - Body In Training 14:55 12:02
51 596 Sarah Butler F 8U Unatt - Fishers Fire 16:18 13:09
52 658 Ivy Johnson F 8U Unatt - Westfield Youth Sports 16:25 13:14
Boys
Place No. Name S Class School Time Pace
===== ===== ======================== = =============== ============================== ===== =====
1 385 Kenneth Harris M 8U South Central Indiana Running 8:27 6:49
2 382 Evan Ahlbrand M 8U South Central Indiana Running 8:28 6:50
3 492 Crew Labar M 8U Unatt - Body In Training 8:32 6:53
4 323 Luca Jamieson M 8U Columbus Running 8:32 6:53
5 486 Galvin Hunt M 8U Unatt - Body In Training 8:38 6:58
6 339 Tommy Moehl M 8U Fishers Fire 8:38 6:58
7 725 William Van Hook M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 8:43 7:02
8 343 Graeme Thomas M 8U Fishers Fire 9:01 7:16
9 711 Chase Lambert M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 9:03 7:18
10 284 Isaac Shriner M 8U Body In Training 9:05 7:20
11 769 Wyatt Moore M 8U Unattached - Member 9:12 7:25
12 601 Evan Aykroyd M 8U Unatt - Fishers Fire 9:15 7:28
13 508 Eman Turner M 8U Unatt - Body In Training 9:17 7:29
14 509 Jake Vincent M 8U Unatt - Body In Training 9:34 7:43
15 713 Jacob Mantel M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 9:41 7:48
16 764 Owen Hopf M 8U Unattached - Member 9:46 7:53
17 335 Lucas Graessle M 8U Fishers Fire 9:56 8:01
18 681 Hendrix Cavalcanti M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:15 8:16
19 721 Eli Sayman M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:15 8:16
20 775 Grady Riley M 8U Unattached - Member 10:17 8:17
21 478 Cooper Dougherty M 8U Unatt - Body In Training 10:22 8:21
22 367 Aiden Sorrell M 8U Indiana Elite Run Club 10:26 8:25
23 602 Jamie Bell M 8U Unatt - Fishers Fire 10:26 8:25
24 728 Hagen West M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:28 8:27
25 720 Braden Reed M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:33 8:30
26 678 Graham Aaron M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:34 8:32
27 730 Bradley Zelik M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 10:41 8:37
28 484 Joel Graham M 8U Unatt - Body In Training 11:06 8:57
29 493 Asa Lineback M 8U Unatt - Body In Training 11:07 8:58
30 497 Blake Mills M 8U Unatt - Body In Training 11:13 9:03
31 327 Caleb Reid M 8U Columbus Running 11:16 9:05
32 688 Oliver Deenik M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 11:17 9:06
33 794 Wyatt Neale M 8U Unattached 11:23 9:11
34 718 James Morris M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 11:25 9:13
35 699 Hudson Hendricks M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 11:27 9:14
36 717 John Tucker Miller M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 11:37 9:22
37 354 Daniel Groves M 8U Greenfield Track Club 11:52 9:34
38 723 Brady Southworth M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 11:59 9:40
39 505 Henry Seegers M 8U Unatt - Body In Training 12:57 10:26
40 506 Eli Shriner M 8U Unatt - Body In Training 13:50 11:09
41 762 Oliver Hopf M 8U Unattached - Member 14:01 11:19
42 488 Koen Johnson M 8U Unatt - Body In Training 15:02 12:07
43 763 Olsen Hopf M 8U Unattached - Member 15:12 12:16
44 690 Ellis Dilley M 8U Unatt - Westfield Youth Sports 15:26 12:26
45 507 Eli Swift M 8U Unatt - Body In Training 18:02 14:32