Page 1
CPD AND CPS HORNER REGIONAL
CHICAGO, IL
10/16/2018
----------------------------------------------------------------------------
CPS 7TH AND 8TH GRADE BOYS INDIVIDUAL RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
Place TmPl No. Name S Yr School Time Pace
===== ==== ===== ======================== = === ============================== ======== =====
1 1 4508 Michael Polizzi M 7th Taft AC 10:03.58 6:43
2 3860 Tariq Essat M 7th Jamieson 10:06.44 6:45
3 2 3469 Jacob Varol M 7th Edgebrook 10:07.75 6:46
4 3 3440 Charles Duffy M 7th Edgebrook 10:13.26 6:49
5 4418 Christian Gonzalez M 7th Smyser 10:14.76 6:50
6 4 3443 Nikolas Gestrich M 7th Edgebrook 10:21.37 6:55
7 3215 Mateo Young M 7th CICS Irving Park 10:23.16 6:56
8 5 3888 Diego Alvarez Puga M 7th Jordan Community School 10:29.30 7:00
9 4102 Connor Hendren M 7th Norwood Park 10:33.28 7:03
10 6 4038 Amadeo Valencia M 7th Murphy 10:33.29 7:03
11 7 3894 Edwin Gonzalez M 5th Jordan Community School 10:44.04 7:10
12 8 3689 Lawrence Rosales M 7th Garvy 10:44.86 7:10
13 4855 Geovanni Mendez M 7/8 Hitch 10:46.75 7:12
14 3085 Raymundo Barrera M 7th Burbank 10:47.29 7:12
15 9 4557 Nathan Bjurstrom M 7th Waters 10:50.49 7:14
16 10 3152 Alan Urbano M 7th Chappell 10:50.58 7:14
17 11 3688 Lance Rosales M 7th Garvy 10:53.01 7:16
18 12 4384 Brendan Urganus M 7th Sauganash 10:54.00 7:16
19 3026 Nethan Gudiel M 7th Belding 10:54.90 7:17
20 3420 Thomas Spanos M 7th Ebinger 10:55.52 7:18
21 3194 Benjamin Stein M 7th Chicago Academy 10:57.40 7:19
22 13 3307 Liam White M 7th Coonley Elementary 10:57.45 7:19
23 14 3436 Michael Burke M 7th Edgebrook 10:57.50 7:19
24 15 3224 Yovany Coronel M 7th Clinton 11:00.15 7:21
25 16 4319 Arlo Johnston M 7th Peterson 11:02.64 7:22
26 4854 Julian Mejia M 7/8 Hitch 11:02.81 7:22
27 17 4080 Jose Quiahua M 7th North River 11:04.93 7:24
28 18 3685 Konrad Olender M 7th Garvy 11:05.08 7:24
29 19 4483 Liam Pentangelo M 7th Stone Academy 11:06.78 7:25
30 4441 Uriel Torres M 7th Smyser 11:07.25 7:25
31 20 4363 Timothy Haley M 5th Sauganash 11:09.77 7:27
32 21 4194 Ryan Feeney M 7th Oriole Park Elementary 11:09.79 7:27
33 22 4510 Josh Schmidt M 7th Taft AC 11:12.45 7:29
34 23 4494 Brendan Bradish M 7th Taft AC 11:12.61 7:29
35 3386 kyle murphy M 7th Disney II Magnet School 11:20.35 7:34
36 24 3225 Kaiden Courtenay M 7th Clinton 11:21.98 7:35
37 25 4207 Sebastian Mayas M 7th Oriole Park Elementary 11:23.64 7:36
38 26 4512 Lucino Sotelo M 7th Taft AC 11:25.58 7:38
39 3412 Nathan McGovern M 7th Ebinger 11:27.88 7:39
40 3410 Alex Mart M 7th Ebinger 11:32.37 7:42
41 27 4033 Henry Marshall M 7th Murphy 11:35.56 7:44
42 28 4506 Joel Otero M 7th Taft AC 11:35.78 7:44
43 29 4371 Grant Lujan M 7th Sauganash 11:41.35 7:48
44 3086 Danial Carreno M 7th Burbank 11:42.07 7:49
45 30 4594 Kibito Ariyoshi M 7th West Ridge Elementary 11:44.64 7:50
46 31 4620 Dimitur Lechev M 7th West Ridge Elementary 11:44.87 7:50
47 32 4572 Ray Reshoft M 7th Waters 11:48.78 7:53
48 33 4075 Pablo Orellana M 7th North River 11:49.73 7:54
49 34 4035 Oscar Osorio M 7th Murphy 11:52.13 7:55
50 3851 Reggie Taylor M 7th HSA Belmont 11:54.80 7:57
Page 2
CPD AND CPS HORNER REGIONAL
CHICAGO, IL
10/16/2018
----------------------------------------------------------------------------
CPS 7TH AND 8TH GRADE BOYS INDIVIDUAL RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
Place TmPl No. Name S Yr School Time Pace
===== ==== ===== ======================== = === ============================== ======== =====
51 4011 Robert Straker jr M 7th Mary E Courtenay 11:54.81 7:57
52 35 4130 Vincent Cotto M 7th O.A. Thorp Scholastic Academy 11:55.92 7:58
53 3482 Trevor Colbenson M 7th Edison Park 12:01.79 8:02
54 36 4471 Hayden Ballard M 7th Stone Academy 12:03.08 8:03
55 37 4324 Daniel Mend M 7th Peterson 12:04.24 8:03
56 38 4487 August Santoro M 7th Stone Academy 12:04.73 8:04
57 3418 Henry Roque M 7th Ebinger 12:04.93 8:04
58 39 3534 Cyrus O'Leary M 7th Edison Regional Gifted Center 12:09.63 8:07
59 3800 Simeon Shedd M 7th Helen C Peirce 12:11.26 8:08
60 40 3529 Andre Mendoza M 7th Edison Regional Gifted Center 12:11.52 8:08
61 41 3542 Joshua Studee M 7th Edison Regional Gifted Center 12:13.87 8:10
62 42 3301 Jack Stoelinga M 7th Coonley Elementary 12:21.19 8:15
63 43 3299 Evan Stein M 7th Coonley Elementary 12:21.54 8:15
64 3050 Ian Espinoza M 7th Bridge 12:23.01 8:16
65 3341 Arthur Hajnos M 7th Dever Elementary 12:23.35 8:16
66 44 4577 Emmitt Singer M 7th Waters 12:23.37 8:16
67 45 4488 Felix Shure M 7th Stone Academy 12:25.73 8:18
68 3384 Alex melnik M 7th Disney II Magnet School 12:28.10 8:19
69 46 3463 Mark Seward M 7th Edgebrook 12:37.23 8:25
70 47 4052 Ian Del Rio M 7th North River 12:38.92 8:26
71 4257 Emilio Patino M 7th Palmer 12:39.31 8:27
72 48 3960 Daniel Nwatu M 7th Kilmer 12:42.72 8:29
73 49 3150 Hernan Tovar M 7th Chappell 12:43.99 8:30
74 50 4514 Aidan Zea M 7th Taft AC 12:44.28 8:30
75 51 3149 Aiden Smalley M 7th Chappell 12:44.28 8:30
76 52 4161 Aidan Shaner M 7th O.A. Thorp Scholastic Academy 12:47.27 8:32
77 53 4507 Jeremy Paszek M 7th Taft AC 12:47.74 8:32
78 54 3240 Joseph Nova M 7th Clinton 12:47.92 8:32
79 55 4301 Alerdili Alvarez M 7th Peterson 12:49.84 8:34
80 56 3133 Aidan Elliot M 7th Chappell 12:50.02 8:34
81 4112 Zachary Salinas M 7th Norwood Park 12:52.04 8:35
82 57 4479 Joshua Jung M 7th Stone Academy 12:57.35 8:39
83 58 4583 Frank Weinstock M 7th Waters 12:57.95 8:39
84 59 3306 Nathaniel Weihing M 7th Coonley Elementary 12:58.11 8:39
85 60 4551 Alejandro Abundis M 7th Waters 13:00.10 8:41
86 61 3292 Axel Ranvik M 7th Coonley Elementary 13:05.65 8:44
87 62 3253 Matthew Barrett M 7th Coonley Elementary 13:06.23 8:45
88 63 3970 Demetrius Shelton M 7th Kilmer 13:07.94 8:46
89 64 4217 Julio Rodriguez M 7th Oriole Park Elementary 13:12.60 8:49
90 4457 Benjamin Jaimes M 7th Stephen K. Hayt 13:15.51 8:51
91 65 3261 Henry Drogosz M 7th Coonley Elementary 13:15.62 8:51
92 66 4028 Seth Fitzgerald M 7th Murphy 13:18.01 8:52
93 67 4490 simon yanek M 7th Stone Academy 13:21.44 8:55
94 4017 David Alexander M 5th McCutcheon 13:21.60 8:55
95 4438 Niklas Roco M 7th Smyser 13:21.66 8:55
96 4492 Bobby Berlage M 7th Taft AC 13:22.20 8:55
97 68 3509 John Augustyn M 7th Edison Regional Gifted Center 13:22.57 8:56
98 69 4146 Oscar Lozinski M 7th O.A. Thorp Scholastic Academy 13:24.78 8:57
99 70 4050 Alexis Cesareo M 7th North River 13:26.89 8:58
100 4352 Johnny Krysciak M 7th Portage Park 13:35.61 9:04
Page 3
CPD AND CPS HORNER REGIONAL
CHICAGO, IL
10/16/2018
----------------------------------------------------------------------------
CPS 7TH AND 8TH GRADE BOYS INDIVIDUAL RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
Place TmPl No. Name S Yr School Time Pace
===== ==== ===== ======================== = === ============================== ======== =====
101 71 3967 Ramon Randolph M 7th Kilmer 13:44.47 9:10
102 72 3975 Shaun Walker M 7th Kilmer 13:44.81 9:10
103 73 3683 Neil Nygard M 7th Garvy 13:52.18 9:15
104 4101 Leonel Gallegos M 7th Norwood Park 13:54.30 9:17
105 4493 Marc Bernardino M 7th Taft AC 13:55.45 9:17
106 3272 Graham Hansen M 7th Coonley Elementary 13:56.99 9:18
107 3381 Nicholas Lyons M 7th Disney II Magnet School 14:00.95 9:21
108 74 4215 David Rindfleisch M 7th Oriole Park Elementary 14:01.49 9:21
109 75 4047 Danny Cabral M 7th North River 14:07.15 9:25
110 76 3898 Edwin Marcelino M 7th Jordan Community School 14:09.87 9:27
111 77 3233 Fajko Karic M 7th Clinton 14:10.59 9:28
112 3007 Steve Guachun M 7th Aspira Haugan Middle School 14:14.50 9:30
113 4656 Owen Guenther M 7th Wildwood 14:22.72 9:36
114 78 4476 conor glynn M 7th Stone Academy 14:23.93 9:36
115 4662 Jacob Mangiullo M 7th Wildwood 14:24.80 9:37
116 3881 Sam Sfikas M 7th Jamieson 14:26.02 9:38
117 3875 Liam Omar-Javid M 7th Jamieson 14:28.55 9:40
118 3035 Jackson Olson M 7th Belding 14:36.66 9:45
119 3020 Ethan Ankney M 7th Belding 14:37.45 9:45
120 3487 Sean Flannigan M 7th Edison Park 14:47.83 9:52
121 79 4635 Joveen Sampan M 7th West Ridge Elementary 14:54.28 9:57
122 3391 everette owen M 7th Disney II Magnet School 14:56.77 9:58
123 3797 Aidan Rodriguez M 7th Helen C Peirce 14:59.76 10:00
124 80 4221 Andres Trujillo M 7th Oriole Park Elementary 15:00.26 10:01
125 81 4125 Liam Basilone M 7th O.A. Thorp Scholastic Academy 15:02.18 10:02
126 4266 Tony Robles M 7th Palmer 15:02.41 10:02
127 82 4333 Joesph Rilling M 7th Peterson 15:04.32 10:03
128 83 4154 Carlos Orochena M 7th O.A. Thorp Scholastic Academy 15:15.41 10:11
129 4478 Oliver Greco M 7th Stone Academy 15:16.49 10:11
130 84 4344 Ibrahim Wehbi M 7th Peterson 15:21.00 10:14
131 85 4147 Cristian Martinez M 7th O.A. Thorp Scholastic Academy 15:23.74 10:16
132 86 3676 Matthew Gruszka M 7th Garvy 15:25.56 10:18
133 3498 Joshua Olmos M 7th Edison Park 15:26.63 10:18
134 87 4149 Allan Matthews M 7th O.A. Thorp Scholastic Academy 15:28.84 10:20
135 3999 Popoca Juan M 7th Lyon 15:31.03 10:21
136 88 4335 Tobin Schiller M 7th Peterson 15:41.64 10:28
137 4663 Harrison Manning M 7th Wildwood 15:46.19 10:31
138 89 4567 Ismaias Medina M 7th Waters 15:47.36 10:32
139 90 3221 Abbas Al-Obeidi M 7th Clinton 15:48.78 10:33
140 91 4024 Bruno Brown M 7th Murphy 15:52.64 10:36
141 92 3934 Eli Cruz M 7th Kilmer 15:57.60 10:39
142 3120 CHRISTOPHER SEIVA M 7th CAMRAS 16:01.80 10:42
143 3046 Aidan Bank M 7th Bridge 16:09.78 10:47
144 4104 James McMorrow M 7th Norwood Park 16:18.39 10:53
145 93 4569 Diego Olivares M 7th Waters 16:22.72 10:56
146 3994 Vazquez Ethan M 7th Lyon 16:24.38 10:57
147 3798 Alix Saloman M 7th Helen C Peirce 16:32.72 11:02
148 3031 Matteo Lopp-Mathias M 7th Belding 16:39.65 11:07
149 3859 Jeancarlo Birrute M 7th Jamieson 16:41.70 11:08
150 94 4336 Iseop Shin M 7th Peterson 17:18.79 11:33
Page 4
CPD AND CPS HORNER REGIONAL
CHICAGO, IL
10/16/2018
----------------------------------------------------------------------------
CPS 7TH AND 8TH GRADE BOYS INDIVIDUAL RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
Place TmPl No. Name S Yr School Time Pace
===== ==== ===== ======================== = === ============================== ======== =====
151 4022 Cameron Toussaint M 5th McCutcheon 17:29.28 11:40
152 3795 Huyanh Pham M 7th Helen C Peirce 17:30.63 11:41
153 95 4631 John Robledo M 7th West Ridge Elementary 17:32.52 11:42
154 96 4067 Hugo Merchan M 7th North River 17:33.33 11:43
155 4168 Breyon Wallace M 7th O.A. Thorp Scholastic Academy 18:22.63 12:16
156 4285 Angel Morelos M 7th Patrick Henry 18:26.74 12:18
157 4310 Jonathan Del Rosario M 7th Peterson 18:35.05 12:24
158 97 3126 Jaylen Blake M 7th Chappell 19:02.48 12:42
159 98 3548 Joseph Zeigler-Towey M 7th Edison Regional Gifted Center 19:02.57 12:42
160 3008 Kross Hernandez M 7th Aspira Haugan Middle School 19:05.93 12:44
161 99 4621 Brandon Merino M 7th West Ridge Elementary 19:24.04 12:57
162 100 4606 Dilan Duskic M 7th West Ridge Elementary 19:25.70 12:58
163 3101 EDUARDO ACEVEDO M 7th CAMRAS 19:36.17 13:05
164 3122 MOISES SOTO M 7th CAMRAS 19:42.91 13:09
165 101 3465 Mark Singer M 7th Edgebrook 19:52.19 13:15
166 102 4369 Benjamin LaCour M 7th Sauganash 20:01.75 13:22
167 3738 Lorenzo Ortiz M 7th GR Clark 20:01.93 13:22
168 103 4387 George Zemenides M 7th Sauganash 20:07.22 13:25
169 104 4366 Justin Jones M 7th Sauganash 21:19.02 14:13
170 105 3892 Carlos Garcia M 7th Jordan Community School 21:40.75 14:28
171 4264 Luis Rios M 7th Palmer 21:49.14 14:33
172 106 3540 Oliver Sevig M 7th Edison Regional Gifted Center 21:57.25 14:39
173 107 3889 Juan Cejeda M 7th Jordan Community School 21:57.61 14:39
174 4474 Charles Duncan M 7th Stone Academy 23:10.24 15:27
175 4000 Davis Kelvin M 7th Lyon 24:15.30 16:11
CPD AND CPS HORNER REGIONAL
CHICAGO, IL
10/16/2018
----------------------------------------------------------------------------
CPS 7TH AND 8TH GRADE BOYS TEAM RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
1. 69 Edgebrook (10:52 54:20 2:30)
==========================================================
1 2 3469 Jacob Varol 7th 10:08
2 3 3440 Charles Duffy 7th 10:14
3 4 3443 Nikolas Gestrich 7th 10:22
4 14 3436 Michael Burke 7th 10:58
5 46 3463 Mark Seward 7th 12:38
6 (101) 3465 Mark Singer 7th 19:53
2. 100 Taft AC (11:07 55:32 1:32)
==========================================================
1 1 4508 Michael Polizzi 7th 10:04
2 22 4510 Josh Schmidt 7th 11:13
3 23 4494 Brendan Bradish 7th 11:13
4 26 4512 Lucino Sotelo 7th 11:26
5 28 4506 Joel Otero 7th 11:36
6 ( 50) 4514 Aidan Zea 7th 12:45
7 ( 53) 4507 Jeremy Paszek 7th 12:48
3. 195 Stone Academy (12:08 60:40 1:51)
==========================================================
1 19 4483 Liam Pentangelo 7th 11:07
2 36 4471 Hayden Ballard 7th 12:04
3 38 4487 August Santoro 7th 12:05
4 45 4488 Felix Shure 7th 12:26
5 57 4479 Joshua Jung 7th 12:58
6 ( 67) 4490 simon yanek 7th 13:22
7 ( 78) 4476 conor glynn 7th 14:24
4. 196 Garvy (12:25 62:04 4:41)
==========================================================
1 8 3689 Lawrence Rosales 7th 10:45
2 11 3688 Lance Rosales 7th 10:54
3 18 3685 Konrad Olender 7th 11:06
4 73 3683 Neil Nygard 7th 13:53
5 86 3676 Matthew Gruszka 7th 15:26
5. 203 Waters (12:13 61:03 2:10)
==========================================================
1 9 4557 Nathan Bjurstrom 7th 10:51
2 32 4572 Ray Reshoft 7th 11:49
3 44 4577 Emmitt Singer 7th 12:24
4 58 4583 Frank Weinstock 7th 12:58
5 60 4551 Alejandro Abundis 7th 13:01
6 ( 89) 4567 Ismaias Medina 7th 15:48
7 ( 93) 4569 Diego Olivares 7th 16:23
CPD AND CPS HORNER REGIONAL
CHICAGO, IL
10/16/2018
----------------------------------------------------------------------------
CPS 7TH AND 8TH GRADE BOYS TEAM RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
6. 218 Coonley Elementary (12:22 61:47 2:08)
==========================================================
1 13 3307 Liam White 7th 10:58
2 42 3301 Jack Stoelinga 7th 12:22
3 43 3299 Evan Stein 7th 12:22
4 59 3306 Nathaniel Weihing 7th 12:59
5 61 3292 Axel Ranvik 7th 13:06
6 ( 62) 3253 Matthew Barrett 7th 13:07
7 ( 65) 3261 Henry Drogosz 7th 13:16
7. 224 Murphy (12:39 63:15 5:19)
==========================================================
1 6 4038 Amadeo Valencia 7th 10:34
2 27 4033 Henry Marshall 7th 11:36
3 34 4035 Oscar Osorio 7th 11:53
4 66 4028 Seth Fitzgerald 7th 13:19
5 91 4024 Bruno Brown 7th 15:53
8. 242 North River (12:38 63:09 3:03)
==========================================================
1 17 4080 Jose Quiahua 7th 11:05
2 33 4075 Pablo Orellana 7th 11:50
3 47 4052 Ian Del Rio 7th 12:39
4 70 4050 Alexis Cesareo 7th 13:27
5 75 4047 Danny Cabral 7th 14:08
6 ( 96) 4067 Hugo Merchan 7th 17:34
9. 260 Clinton (13:03 65:11 4:48)
==========================================================
1 15 3224 Yovany Coronel 7th 11:01
2 24 3225 Kaiden Courtenay 7th 11:22
3 54 3240 Joseph Nova 7th 12:48
4 77 3233 Fajko Karic 7th 14:11
5 90 3221 Abbas Al-Obeidi 7th 15:49
10. 263 Chappell (13:39 68:14 8:12)
==========================================================
1 10 3152 Alan Urbano 7th 10:51
2 49 3150 Hernan Tovar 7th 12:44
3 51 3149 Aiden Smalley 7th 12:45
4 56 3133 Aidan Elliot 7th 12:51
5 97 3126 Jaylen Blake 7th 19:03
CPD AND CPS HORNER REGIONAL
CHICAGO, IL
10/16/2018
----------------------------------------------------------------------------
CPS 7TH AND 8TH GRADE BOYS TEAM RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
11. 264 Oriole Park Elementary (12:58 64:50 3:51)
==========================================================
1 21 4194 Ryan Feeney 7th 11:10
2 25 4207 Sebastian Mayas 7th 11:24
3 64 4217 Julio Rodriguez 7th 13:13
4 74 4215 David Rindfleisch 7th 14:02
5 80 4221 Andres Trujillo 7th 15:01
12. 266 Sauganash (14:48 73:56 9:14)
==========================================================
1 12 4384 Brendan Urganus 7th 10:54
2 20 4363 Timothy Haley 5th 11:10
3 29 4371 Grant Lujan 7th 11:42
4 102 4369 Benjamin LaCour 7th 20:02
5 103 4387 George Zemenides 7th 20:08
6 (104) 4366 Justin Jones 7th 21:20
13. 274 Peterson (13:17 66:24 4:18)
==========================================================
1 16 4319 Arlo Johnston 7th 11:03
2 37 4324 Daniel Mend 7th 12:05
3 55 4301 Alerdili Alvarez 7th 12:50
4 82 4333 Joesph Rilling 7th 15:05
5 84 4344 Ibrahim Wehbi 7th 15:21
6 ( 88) 4335 Tobin Schiller 7th 15:42
7 ( 94) 4336 Iseop Shin 7th 17:19
14. 286 Edison Regional Gifted Center (13:49 69:02 6:53)
==========================================================
1 39 3534 Cyrus O'Leary 7th 12:10
2 40 3529 Andre Mendoza 7th 12:12
3 41 3542 Joshua Studee 7th 12:14
4 68 3509 John Augustyn 7th 13:23
5 98 3548 Joseph Zeigler-Towey 7th 19:03
6 (106) 3540 Oliver Sevig 7th 21:58
15. 300 Jordan Community School (15:49 79:0411:28)
==========================================================
1 5 3888 Diego Alvarez Puga 7th 10:30
2 7 3894 Edwin Gonzalez 5th 10:45
3 76 3898 Edwin Marcelino 7th 14:10
4 105 3892 Carlos Garcia 7th 21:41
5 107 3889 Juan Cejeda 7th 21:58
CPD AND CPS HORNER REGIONAL
CHICAGO, IL
10/16/2018
----------------------------------------------------------------------------
CPS 7TH AND 8TH GRADE BOYS TEAM RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
16. 320 O.A. Thorp Scholastic Academy (13:42 68:28 3:20)
==========================================================
1 35 4130 Vincent Cotto 7th 11:56
2 52 4161 Aidan Shaner 7th 12:48
3 69 4146 Oscar Lozinski 7th 13:25
4 81 4125 Liam Basilone 7th 15:03
5 83 4154 Carlos Orochena 7th 15:16
6 ( 85) 4147 Cristian Martinez 7th 15:24
7 ( 87) 4149 Allan Matthews 7th 15:29
17. 334 West Ridge Elementary (15:05 75:23 7:40)
==========================================================
1 30 4594 Kibito Ariyoshi 7th 11:45
2 31 4620 Dimitur Lechev 7th 11:45
3 79 4635 Joveen Sampan 7th 14:55
4 95 4631 John Robledo 7th 17:33
5 99 4621 Brandon Merino 7th 19:25
6 (100) 4606 Dilan Duskic 7th 19:26
18. 346 Kilmer (13:52 69:19 3:15)
==========================================================
1 48 3960 Daniel Nwatu 7th 12:43
2 63 3970 Demetrius Shelton 7th 13:08
3 71 3967 Ramon Randolph 7th 13:45
4 72 3975 Shaun Walker 7th 13:45
5 92 3934 Eli Cruz 7th 15:58