Page 1
2018 River Run XC Invite
Horicon, WI
9/20/2018
----------------------------------------------------------------------------
VARSITY BOY'S INDIVIDUAL RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
Place TmPl No. Name Yr School Time
===== ==== ==== ======================== == ============================== ========
1 1 913 Rhyer Smit 10 Waupun 16:29.08
2 2 904 Ben Bode 9 Watertown Luther Prep 16:46.44
3 3 705 Lucas Miller 12 Randolph/Cambria-Friesland 16:46.99
4 4 907 Camden Sulzle 11 Watertown Luther Prep 16:52.77
5 5 692 Carter Huth 12 Omro 17:01.53
6 6 709 Colt Wentland 12 Randolph/Cambria-Friesland 17:13.40
7 899 Isaiah Lubner 9 Washington County Homeschool 17:17.10
8 7 670 Steven Aquirre 11 Lomira 17:18.40
9 8 656 Skyler Fryman 9 Campbellsport 17:21.51
10 9 914 Adam Vanderkin 11 Waupun 17:27.42
11 10 902 Caleb Arndt 11 Watertown Luther Prep 17:28.06
12 11 903 Christopher Baumann 11 Watertown Luther Prep 17:31.16
13 900 Grant Peterson 10 Washington County Homeschool 17:31.61
14 12 906 Ethan Horn 11 Watertown Luther Prep 17:33.93
15 13 658 Dawson Jollie 12 Horicon 17:45.99
16 14 688 Isaac Wolf 11 Mayville 18:03.91
17 898 Nathaniel Kahrs 12 Washington County Homeschool 18:04.92
18 15 661 William Woolf 12 Horicon 18:05.98
19 16 652 Ike Grahl 12 Campbellsport 18:06.27
20 17 694 Camden Retzlaff 11 Omro 18:07.82
21 18 671 Noah Danner 12 Lomira 18:09.23
22 19 655 Joeseph Krahn 10 Campbellsport 18:14.20
23 20 682 Emmit Hurtienne 11 Mayville 18:17.82
24 21 689 Hunter Crowley 11 Omro 18:18.34
25 22 653 Sam Grahl 11 Campbellsport 18:20.43
26 23 674 Jimmy Helm 9 Lomira 18:31.50
27 24 908 Nathan Wildauer 11 Watertown Luther Prep 18:33.24
28 25 676 Alex Wertberger 12 Lomira 18:40.73
29 26 654 Connor Hamm 11 Campbellsport 18:47.37
30 27 915 Triston Rockwell 9 Waupun 18:48.69
31 28 669 Dylan Gruss 10 Johnson Creek 18:58.97
32 678 Kolbe Kimball 10 Markesan 19:06.46
33 680 Alan Zacharias 10 Markesan 19:06.96
34 29 675 Brendan Schraufnagel 11 Lomira 19:09.16
35 30 663 Logan McDonald 9 Horicon 19:11.13
36 31 911 Aaron Schouten 11 Waupun 19:11.80
37 32 909 Levi Kastein 10 Waupun 19:16.01
38 33 672 Hunter Feucht 10 Lomira 19:25.76
39 34 912 Kanon Smit 11 Waupun 19:29.39
40 35 668 Cole Ducklow 12 Johnson Creek 19:38.35
41 36 708 Kolin Rank 11 Randolph/Cambria-Friesland 19:40.62
42 37 707 Reed Prochnow 11 Randolph/Cambria-Friesland 19:41.58
43 38 702 Luke Schmierer 10 Racine Lutheran 19:43.84
44 39 905 Micaiah(Mik Bublitz 9 Watertown Luther Prep 19:49.17
45 40 713 Nick Rodriguez 11 Saint Lawrence Seminary 19:50.75
46 41 2702 Malachi Buchholz 11 Waupun 19:54.41
47 42 700 Jonathan Rosborough 10 Racine Lutheran 19:58.74
48 43 684 Paddy McFadden 11 Mayville 20:06.74
49 44 686 Zach Rosedahl 11 Mayville 20:07.47
50 45 687 Isaac Weinberger 12 Mayville 20:09.29
51 46 651 Jared Engel 11 Campbellsport 20:12.79
52 47 701 Joseph Schmierer 10 Racine Lutheran 20:13.69
53 48 667 Jacob Constable 9 Johnson Creek 20:18.71
54 49 659 Christian Nehls 11 Horicon 20:20.59
55 50 664 Austin Zamorano 9 Horicon 20:21.94
56 51 696 Conan Baskerville 9 Racine Lutheran 20:22.04
57 52 690 Ethan Feggestad 12 Omro 20:28.03
58 53 657 Garrett Roehl 9 Campbellsport 20:30.92
59 54 712 Joshua Prado 11 Saint Lawrence Seminary 20:34.29
60 930 Dyllon Schneiter 11 Winnebago Lutheran Academy 20:34.57
61 927 Carter Gulig 11 Winnebago Lutheran Academy 20:35.75
62 55 673 Alex Gundrum 11 Lomira 20:37.52
63 56 925 Jonathn White 10 Wayland Academy 20:55.24
64 57 897 Jude Stier 10 Saint Lawrence Seminary 20:56.14
65 58 922 Tony Tran 11 Wayland Academy 20:59.52
66 679 Landon Leedle 12 Markesan 21:00.23
67 59 660 Brandon Poler 12 Horicon 21:08.38
68 60 704 Nolan Kohlbeck 11 Randolph/Cambria-Friesland 21:13.24
69 61 703 Aidan Bobholz 10 Randolph/Cambria-Friesland 21:16.10
70 62 662 Michael Zamorano 12 Horicon 21:20.02
71 63 706 Tucker Nelson 11 Randolph/Cambria-Friesland 21:42.25
72 64 919 Danny Liu 11 Wayland Academy 21:50.74
73 65 691 Jalen Gehrke 12 Omro 21:54.80
74 66 695 Ben Stone 11 Omro 22:01.71
75 67 683 Saigan Leiberg 9 Mayville 22:04.26
76 68 715 Emilio Silva 11 Saint Lawrence Seminary 22:23.80
77 69 666 Travis Christensen 9 Johnson Creek 22:31.83
78 70 665 Joey Barganz 9 Johnson Creek 23:12.44
79 928 Roman Muche 11 Winnebago Lutheran Academy 23:31.50
80 71 1751 Gabriel Aidoo 11 Saint Lawrence Seminary 23:34.65
81 72 710 Phillip Nguyen 10 Saint Lawrence Seminary 23:40.30
82 73 699 Kaiden Leonard 10 Racine Lutheran 23:42.80
83 681 Dennis Reilly 9 Markesan 24:02.49
84 74 916 Waddah Elgizooli 11 Wayland Academy 24:14.51
85 75 693 Ben Lehman 11 Omro 24:23.24
86 76 920 Dominic Stasiulaitis 11 Wayland Academy 25:06.77
87 77 921 Robert Stenzel 11 Wayland Academy 25:11.97
88 78 698 Nathan Janke 10 Racine Lutheran 26:41.94
89 79 918 Kurt Li 11 Wayland Academy 27:24.20
90 923 Matthew Wagner 11 Wayland Academy 27:46.04
91 926 James Galleske 11 Winnebago Lutheran Academy 28:23.05
92 917 Sam Evans 9 Wayland Academy 28:24.95
93 80 685 Isaac Plasil 9 Mayville 30:31.13
94 81 697 Alex Flones 10 Racine Lutheran 30:42.84