Page 1
2018 River Run XC Invite
Horicon, WI
9/20/2018
----------------------------------------------------------------------------
JV BOY'S INDIVIDUAL RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
Place TmPl No. Name Yr School Time
===== ==== ==== ======================== == ============================== ========
1 1 1745 Ryan Schraufnagel 11 Lomira 19:16.83
2 2 1963 Gabriel Bickelhaupt 11 Watertown Luther Prep 19:27.19
3 3 1744 Adam Sauer 10 Lomira 19:45.74
4 4 1747 Ian Vandergrinte 11 Lomira 19:46.83
5 5 2696 Joshua Poston 10 Watertown Luther Prep 19:52.03
6 6 2821 Sean Schultz 11 Waupun 19:59.41
7 7 2703 Casper Dahlke 10 Waupun 20:01.70
8 8 2697 David Rutschow 11 Watertown Luther Prep 20:17.93
9 9 1743 Caleb Ketter 10 Lomira 20:30.34
10 10 931 Cole Kreis 10 Campbellsport 20:37.15
11 11 1740 Justin Fasbender 12 Lomira 20:38.81
12 12 2690 Brian Friesenegger 11 Watertown Luther Prep 20:48.98
13 13 2693 Teagan Koelpin 9 Watertown Luther Prep 20:53.13
14 14 938 Nick Timm 9 Campbellsport 20:57.68
15 15 2704 Cole Panzer 12 Waupun 20:58.78
16 16 950 Brady Campbell 9 Lomira 21:01.02
17 17 2824 Landen Krohn 9 Waupun 21:02.55
18 18 1746 Daniel Skorik 11 Lomira 21:12.60
19 1749 Dustin Peterson 11 Omro 21:29.30
20 1741 Sam Feucht 10 Lomira 21:35.05
21 1750 Ross Dzbinski 10 Randolph/Cambria-Friesland 22:06.75
22 19 947 Cayden Reinwald 9 Horicon 22:10.82
23 20 941 Gavin Hensley 10 Horicon 22:11.65
24 21 2695 Malachi Neumann 9 Watertown Luther Prep 22:12.87
25 22 2691 James Ji 11 Watertown Luther Prep 22:27.10
26 949 Eric Belanger 11 Lomira 22:32.58
27 23 2701 Braeden Bruene 11 Waupun 22:42.97
28 24 936 Jake Mader 9 Campbellsport 22:46.57
29 1962 Peter Arnold 12 Watertown Luther Prep 22:46.91
30 25 1959 Andrew Tran 10 Saint Lawrence Seminary 22:48.69
31 948 John Baron 10 Lomira 22:53.97
32 26 937 Kilian Poquette 9 Campbellsport 23:13.80
33 27 1756 Anthony Le 12 Saint Lawrence Seminary 23:15.90
34 28 2822 Johnny Casey 10 Waupun 23:27.62
35 2692 Eric Jiang 11 Watertown Luther Prep 23:28.10
36 29 1752 Vicente Hernandez 10 Saint Lawrence Seminary 23:29.07
37 30 2823 Skyler Kratz 9 Waupun 23:45.95
38 31 935 Connor Lemke 9 Campbellsport 24:02.74
39 32 1753 Kevin Herrera 9 Saint Lawrence Seminary 24:20.43
40 33 932 Matthew Gorr 9 Campbellsport 24:30.04
41 1742 JP Hastings 10 Lomira 24:37.70
42 2698 Noah Weinstein 12 Watertown Luther Prep 24:40.75
43 34 939 Carter Boehmer 10 Horicon 24:49.04
44 35 1956 Emanuel Pizana 10 Saint Lawrence Seminary 24:53.35
45 2694 Norbert(Mar Mielke 9 Watertown Luther Prep 25:47.06
46 36 933 Lucas Hodny 9 Campbellsport 26:27.86
47 934 Reno Kneevers 9 Campbellsport 27:26.41
48 37 944 Ryley Farmer 9 Horicon 27:36.66
49 38 942 Sidney Minnema 12 Horicon 28:00.51
50 39 943 Xander Berthold 9 Horicon 28:24.85
Page 2
2018 River Run XC Invite
Horicon, WI
9/20/2018
----------------------------------------------------------------------------
JV BOY'S INDIVIDUAL RESULTS
----------------------------------------------------------------------------
Place TmPl No. Name Yr School Time
===== ==== ==== ======================== == ============================== ========
51 1961 Aiden Strand 12 Washington County Homeschool 29:43.18
52 40 945 Mark Franz 10 Horicon 30:08.54
53 940 Dyami David 11 Horicon 33:04.10
54 1965 Jeremy Falls 9 Watertown Luther Prep 34:05.78