HARRIER CLASSIC
Results By Eclectic Edge Racing
MIDDLE SCHOOL GIRLS
Place TmPl No. Name Gr School Time Pace
===== ==== ==== ========================= == ========================= ======= =====
1 1 634 Kate Bouse 13 Emerald Valley Track 13:14.5 6:38
2 2 638 Cameron Gupta 12 Emerald Valley Track 13:21.6 6:41
3 3 102 Kayla Ingraham 8 Alder Creek 13:51.0 6:56
4 2342 Ella Repp Whitaker Middle School 14:07.9 7:04
5 4 220 Skylar Willow 6 Cal Young-Monroe 14:11.0 7:06
6 5 646 Christina N Yorges 13 Emerald Valley Track 14:16.2 7:09
7 6 101 Mimi Booth 8 Alder Creek 14:27.2 7:14
8 7 642 Erica Phillips 13 Emerald Valley Track 14:38.1 7:20
9 8 1387 Katherine Abbott 7 Oakridge 14:39.1 7:20
10 9 641 Emilie Nelson 12 Emerald Valley Track 14:41.9 7:21
11 10 106 Lucy Rose 7 Alder Creek 14:43.5 7:22
12 11 645 Delah Varnon-Welch 12 Emerald Valley Track 14:47.4 7:24
13 12 643 Gretchen Schwartz 13 Emerald Valley Track 14:55.7 7:28
14 13 961 Yarabett White 7 Lebanon 15:00.4 7:31
15 14 1279 Molly Berry 7 North Albany 15:00.9 7:31
16 15 1271 Megan Adamec 8 North Albany 15:16.8 7:39
17 16 937 Laura Gallegos 6 Lebanon 15:28.5 7:45
18 17 1272 Nike Ahmad 7 North Albany 15:33.3 7:47
19 18 209 Edie Mayers 8 Cal Young-Monroe 15:33.9 7:47
20 1852 Ruby Bishop 7 Trinity Lutheran 15:35.3 7:48
21 19 999 Emma Gilbert-Spires 7 Lincoln 15:35.7 7:48
22 20 1280 Maryn Chambers 7 North Albany 15:41.5 7:51
23 21 217 Ella Thomas 8 Cal Young-Monroe 15:45.0 7:53
24 22 202 Maggie Fountain 7 Cal Young-Monroe 15:46.8 7:54
25 23 1283 Julia Donner North Albany 15:47.1 7:54
26 644 Anika Thompson 13 Emerald Valley Track 15:52.0 7:56
27 24 1918 Cassidy Johnston 8 Timber Ridge 15:54.8 7:58
28 25 200 Sydney Dedrick 8 Cal Young-Monroe 15:57.5 7:59
29 635 Isabella Burrell 12 Emerald Valley Track 15:57.9 7:59
30 26 1337 Leila Sanghvi 7 Oak Hill 16:01.4 8:01
31 27 933 Josie Cleveland 7 Lebanon 16:02.1 8:02
32 28 1329 Jordan Kaistz 8 Oak Hill 16:03.1 8:02
33 29 1296 Brooklyn Standy 7 North Albany 16:06.3 8:04
34 30 1281 Petra Christensen 7 North Albany 16:08.7 8:05
35 31 997 Natalie Baird 8 Lincoln 16:19.0 8:10
36 32 1189 Megan Monahan 7 Memorial 16:28.8 8:15
37 33 1196 Hannah Summers 8 Memorial 16:29.8 8:15
38 1835 Paige Chafin 7 Sweet Home 16:37.1 8:19
39 34 932 Christine Berg 6 Lebanon 16:37.6 8:19
40 35 1000 Lilly Hamm 6 Lincoln 16:38.1 8:20
41 36 1188 Megumi Ludlow 7 Memorial 16:44.6 8:23
42 1278 Maggie Berry 8 North Albany 16:46.3 8:24
43 37 254 Hannah Dempsey 6 Calapooia 16:47.8 8:24
44 1284 Samantha Flager 8 North Albany 16:48.8 8:25
45 1282 Brooke Donner North Albany 16:51.7 8:26
46 1274 Nicole Beers 7 North Albany 16:52.4 8:27
47 636 Genevieve Fournier 10 Emerald Valley Track 16:59.5 8:30
48 38 215 Britney Solomon 8 Cal Young-Monroe 17:00.4 8:31
49 640 Elizabeth Hamilton 12 Emerald Valley Track 17:01.1 8:31
50 39 207 Shyonna Landrum 6 Cal Young-Monroe 17:02.7 8:32
51 211 Whitney Michaels 7 Cal Young-Monroe 17:02.9 8:32
52 40 1924 Sam Rubesh 7 Timber Ridge 17:04.0 8:32
53 41 956 Rylee Schuld 6 Lebanon 17:05.1 8:33
54 42 425 Carmen Pryor 8 Cheldelin 17:17.2 8:39
55 43 1003 Alina McMilin 8 Lincoln 17:17.3 8:39
56 44 1911 Emma Clinton 7 Timber Ridge 17:20.3 8:41
57 45 1392 Kylie Martin 7 Oakridge 17:30.3 8:46
58 46 939 Sara Holland 8 Lebanon 17:35.5 8:48
59 47 955 Emilee Schuld 8 Lebanon 17:35.7 8:48
60 48 1333 Samantha Mattox 7 Oak Hill 17:37.9 8:49
61 49 1321 Katie Butler 5 Oak Hill 17:38.1 8:50
62 1849 Addison Steele 7 Trinity Lutheran 17:38.4 8:50
63 50 251 Roselind Alejandre 6 Calapooia 17:42.1 8:51
64 958 Hannah Tanselli 8 Lebanon 17:43.4 8:52
65 219 Amelia Watts 7 Cal Young-Monroe 17:50.2 8:56
66 51 1005 Eternity Reimche 7 Lincoln 17:51.6 8:56
67 212 Kaitlin Pintens 7 Cal Young-Monroe 17:53.5 8:57
68 947 Aria Mays 8 Lebanon 18:04.0 9:02
69 52 1909 Katrina Clare 7 Timber Ridge 18:05.2 9:03
70 53 1376 Ellie Starr 6 Oaklea 18:11.4 9:06
71 54 260 Lilian Heidrick 7 Calapooia 18:14.4 9:08
72 55 1369 Jillian Hookland 7 Oaklea 18:18.8 9:10
73 56 1194 Jenna Sally 7 Memorial 18:23.1 9:12
74 57 1182 Shoshana Gold 8 Memorial 18:24.9 9:13
75 203 Eva Garcia 7 Cal Young-Monroe 18:27.8 9:14
76 957 Emma Squires 8 Lebanon 18:33.6 9:17
77 58 1374 Emma Olinger 7 Oaklea 18:40.7 9:21
78 1297 Elena Stein 8 North Albany 18:46.8 9:24
79 639 Madilyn Haga 12 Emerald Valley Track 18:49.3 9:25
80 59 419 Lauren Conway 7 Cheldelin 18:50.9 9:26
81 60 1913 Mya Dedera 7 Timber Ridge 18:52.9 9:27
82 1291 Ella Meyer 6 North Albany 18:53.3 9:27
83 61 1002 Delaney McLaughlin 7 Lincoln 19:08.7 9:35
84 62 105 Sela Raisl 7 Alder Creek 19:11.3 9:36
85 63 421 Annika Dengel 7 Cheldelin 19:23.4 9:42
86 1285 Lauren Harvey North Albany 19:24.9 9:43
87 64 1925 Hali Rumble 7 Timber Ridge 19:32.0 9:46
88 199 Siena Buchanan 6 Cal Young-Monroe 19:33.0 9:47
89 65 1180 Makinzie Cluver 7 Memorial 19:35.4 9:48
90 66 1009 Jamie Witt 5 Lincoln 19:38.2 9:50
91 1006 Moira Struthers 7 Lincoln 19:46.2 9:54
92 67 1185 Dru Huddleston 7 Memorial 19:47.5 9:54
93 1273 Juliet Anderson 7 North Albany 19:48.3 9:55
94 68 107 Athena Southworth 8 Alder Creek 19:49.0 9:55
95 1851 McKenna Steele 7 Trinity Lutheran 19:54.8 9:58
96 69 1336 Alya Samy 7 Oak Hill 19:55.7 9:58
97 1001 Zoey Knutson 3 Lincoln 19:59.3 10:00
98 1969 Quinn Metzger 7 Triangle Lake 20:01.4 10:01
99 70 420 Alyse Cuccaro 6 Cheldelin 20:01.8 10:01
100 1179 Rachelle Bell 6 Memorial 20:02.0 10:01
101 764 Calley Starr 10 Jc Spirit Multi Event 20:02.3 10:02
102 71 1390 Hailee Gjerde 7 Oakridge 20:14.7 10:08
103 1200 Kandice Cornett 7 Memorial 20:16.0 10:08
104 1190 Isabelle Perry 7 Memorial 20:16.7 10:09
105 1187 Ryley Jones 7 Memorial 20:16.8 10:09
106 1184 Justice Hogland 8 Memorial 20:18.0 10:09
107 72 430 Evelyn Vega 6 Cheldelin 20:19.0 10:10
108 206 Nicole King 7 Cal Young-Monroe 20:29.1 10:15
109 73 109 Darcy Tran 6 Alder Creek 20:33.6 10:17
110 74 1395 Adriana Valdez 7 Oakridge 20:40.7 10:21
111 75 108 Ellie Switzer 7 Alder Creek 20:41.9 10:21
112 1008 Gigi Valley 6 Lincoln 20:44.7 10:23
113 1007 Marissa Tull 7 Lincoln 20:45.1 10:23
114 76 1927 Hannah Shreve 8 Timber Ridge 20:51.9 10:26
115 77 256 Morgan Felder 7 Calapooia 20:57.7 10:29
116 1928 Ruby Shumaker 6 Timber Ridge 20:59.9 10:30
117 1922 Elyse Peter 8 Timber Ridge 21:07.4 10:34
118 78 250 Natalie Alejandre 6 Calapooia 21:13.5 10:37
119 79 264 Kaylie Moss 6 Calapooia 21:13.9 10:37
120 80 257 Katelynn Friday 6 Calapooia 21:39.6 10:50
121 1193 Ella Ryan 7 Memorial 21:45.3 10:53
122 1908 Quincey Chadwick 6 Timber Ridge 21:55.4 10:58
123 960 Jazlyn Tessmer 6 Lebanon 22:00.0 11:00
124 271 Melina Young 6 Calapooia 22:07.9 11:04
125 259 Angela Garcia 7 Calapooia 22:22.7 11:12
126 1905 Kali Adair-Postma 6 Timber Ridge 22:29.0 11:15
127 998 Abby Degarlais 7 Lincoln 22:30.2 11:16
128 81 1370 Ana Lay 6 Oaklea 22:32.0 11:16
129 1907 Elysium Boswell 6 Timber Ridge 22:36.0 11:18
130 1178 Jordyn Allen 7 Memorial 22:40.1 11:21
131 82 1340 Sahalie Wilson 7 Oak Hill 22:52.8 11:27
132 1191 Amarea Priddy 7 Memorial 23:14.3 11:38
133 1930 Payton Stout 6 Timber Ridge 23:16.9 11:39
134 1935 Hannah Watson 6 Timber Ridge 23:17.0 11:39
135 83 1373 Isabella Nunn 6 Oaklea 23:17.0 11:39
136 1919 Kira Jordan 6 Timber Ridge 23:17.3 11:39
137 1181 Chloe Davey 7 Memorial 23:23.3 11:42
138 941 Maria Johnson-Dewitt 6 Lebanon 23:23.9 11:42
139 1197 Avonleigh Zahlman 6 Memorial 23:27.0 11:44
140 1934 Catalina Villa 7 Timber Ridge 23:31.3 11:46
141 1933 Sarah Vandegraff 6 Timber Ridge 23:59.3 12:00
142 104 Jamaica Leland 7 Alder Creek 24:27.2 12:14
143 1917 Micaela Guiterrez 6 Timber Ridge 24:50.5 12:26
144 1910 Kasey Clark 6 Timber Ridge 25:05.5 12:33
145 84 1394 Inami Swinfield 7 Oakridge 25:14.1 12:38
146 1288 Kylie Lackey 7 North Albany 25:49.1 12:55
147 1300 Kahlan York 6 North Albany 25:49.5 12:55
148 262 Ruby Milne 6 Calapooia 27:17.3 13:39
149 267 Sophia Gonzalez 8 Calapooia 27:17.8 13:39
150 1920 Angel Moore 6 Timber Ridge 27:29.2 13:45
151 1912 Lily Dedera 6 Timber Ridge 27:34.0 13:47
152 1923 Zoey Renfro 6 Timber Ridge 28:46.9 14:24
153 1915 Lilian Fouse 6 Timber Ridge 28:48.0 14:24
154 1936 Shay Yocum-Stucky 7 Timber Ridge 28:52.7 14:27
155 1298 Izabella Vaughn 6 North Albany 30:14.3 15:08
156 1299 Destiny Wright 6 North Albany 30:14.5 15:08